Brány
GARÁŽOVÉ BRÁNY
       Garážové brány sú vyrábané na mieru, k dispozícii sú v rôznych šírkach a výškach, v rôznych vzoroch (úzky pás, široký pás, kazety, hladký panel) a v širokej farebnej škále. Pohony pre garážové brány zaručujú komfort a vďaka tichému chodu a bezchybnej prevádzke uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka.
       Rolovacia garážová brána predstavuje všestranné riešenie, nakoľko je možné namontovať ju do stavaných, ale tiež aj do existujúcich objektov. Prednosťou je úspora miesta, pretože brána pracuje vo vertikálnej polohe. Z tohto dôvodu je čas na vjazd do garáže krátky a zároveň je zachovaná aj bezpečnosť vodiča, keďže zdvihnutý pancier brány neobmedzuje viditeľnosť. Profily panciera sú z oceľového plechu vyplneného polyuretánom. Majú dobrú tepelnú a akustickú izoláciu.
       Komfort zaručuje použitie elektrického pohonu a diaľkového ovládania, ktoré umožňuje otvárať a zatvárať bránu priamo z auta, čo môže byť prednosťou najmä v daždivom počasí, prípadne za tmy.
       Dlhú životnosť a zvýšenú odolnosť proti odieraniu zaručuje použitie laku vysokej kvality
       Sekčná garážová brána je zložená z jednotlivých sekcií, ktoré sa po koľajnici vysúvajú pod strop garáže. Podobne ako pri rolovacích garážových bránach, tu je tiež prednosťou úspora miesta, nakoľko brána pracuje vo vertikálnej polohe. Vodiace koľajnice sa upevňujú pod strop. V prípade ovládania pohonom sa tento montuje na zadnú časť vodiacich koľajníc.
       Oceľový plech sekcií je ošetrený zinkovaním a lakovaním vysoko odolnou polyestersilikónovou bielou farbou, prípadne farbou podľa vzorkovníka RAL. Finančne dostupné sú tiež garážové brány v prevedení imitácie dreva – zlatý dub, mahagón, orech, zelená. Celohliníkové izolačné sekcie sú dvojplášťové, vyplnené tvrdou polyuretánovou penou, ktorá zaručuje izoláciu.
       Výklopná garážová brána sa výborné hodí do nezateplených priestorov. Brána je predmontované v ráme z oceľových profilov s vodiacimi koľajnicami. Zamkýnanie je vyriešené dvojbodovým zámkom, prípadne je možnosť ovládania elektromotorom. Na základe požiadaviek klienta je možné dodať aj brány zateplené.
GALÉRIA
Created by IG design