Plastové okná
PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

Fiľakovo

Fiľakovo

Lučenec

Lučenec

Lučenec

Lučenec

Veľký Krtíš

Košice
Referencie:

 

Poliklinika Fiľakovo

Lekáreň Pod Hradom

GP Maxim

Vchodové dvere na bytovom dome - Rúbanisko III/1

Bytové jednotky - Novohradská ul.

Odborné učilište internátne

MK-DS Servis, s. r. o.

ŽSR

Príjemný pokoj prinášajú vďaka zvukovej ochrane a odolnosťou proti vlámaniu poskytujú optimálnu bezpečnosť. Koncepcia kovania umožňuje ľahký chod pri otváraní a zatváraní.

Okná sú známe svojimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré svojimi tepelnoizolačnými hodnotami zabezpečia úspory energie. Vychádzajúc z tesnosti plastových okien je veľmi dôležité pravidelné vetranie. Výmenou vzduchu sa reguluje vlhkosť vzduchu a predchádza sa vzniku plesní a zhoršeniu kvality ovzdušia v bytovom prostredí.


K dispozícii sú aj profily kašírované fóliami, ktoré sú odolné proti poveternostným vplyvom a proti vplyvom životného prostredia. Sú svetlostále a jednoducho sa udržiavajú.

Znečistenie spôsobené prachom alebo dažďom sa dajú jednoducho odstrániť bežnými prostriedkami na umývanie riadu alebo čistiacimi neabrazívnymi krémami. Okenné sklá je vhodné umyť teplou vodou s prostriedkom proti mastnote, dočistiť napr. mäkkou jelenicou. Nesmú sa používať agresívne čistiace a leštiace prostriedky obsahujúce rozpúšťadlá, drsné prášky na čistenie, tvrdé predmety (drôtenky, drsné špongie, nožík a pod.) Tesnenia treba umyť vodou a pravidelne namazať silikónom. Raz za rok je vhodné ošetriť olejom pohyblivé časti kovania.

GALÉRIA
         
Created by IG design